درباره ما

/درباره ما
درباره ما۱۳۹۷-۸-۲۸ ۱۲:۴۹:۱۴ +۰۳:۳۰

درباره ما

گروه سنگ ایران زمین

گروه سنگ ایران زمین ، فعالیت معدنی خود را در سال ۱۳۶۶ با استخراج سنگ کوپ در معدن عباس آباد آغاز کرد و با تلاش در دو سال متوالی ۱۳۷۲ و ۱۳۷۳ عنوان معدن کار و پیمانکار نمونه کشوری را به خود اختصاص داده است.

این مجموعه در سال ۱۳۸۷ اولین مجموعه فرآوری سنگ تایل خود را ، راه اندازی کرد و در طی دو سال متوالی موفق به بهره برداری از معادن مرمریت قرمز بهار ، تراورتن آبنوره و مرمریت کرم شاهین شد.

همچنین گروه سنگ ایران زمین ، در سال ۱۳۹۲ به عنوان تعاونی برتر استانی و کشوری و در سال ۱۳۹۳ به عنوان ایمن ترین مجموعه استانی انتخاب گردیده است.

هم اکنون این مجموعه در زمینه تولید سنگ های تراورتن ، مرمریت و چینی به صورت اسلب و تایل ، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز سنگبری و با بکارگیری تیمی مجرب ، قوی و با سابقه در امر تولید سنگ یکی از فعالترین تولیدکنندگان سنگ های ساختمانی در این منطقه میباشد.

این مجموعه با داشتن هفت مجموعه معدنی که شامل سنگ های تراورتن در طیف رنگ های سفید ، کرم سیلور ، دودی ، طلایی و رنگی و مرمریت در رنگ های کرم ، قرمز و مشکی و همچنین چینی سفید میباشد که قادر به استخراج ، تولید و فرآوری آنها شده است . که بتواند محصولات خود را با بهنرین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی عرضه نماید.

گروه سنگ ایران زمین اکنون بر آن است که بتواند با تولید و فرآوری محصولات معادن خود در سایز های مختلف اسلب و تایل با تجهیزات خط تولید مدرن و بروز مطابق با استانداردهای جهانی در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت های گسترده داشته باشد و بتواند محصولات خود را به کشور های مصرف کننده صادر نماید.

اهداف ما

تیم گروه سنگ ایران زمین ، به آنچه میگوید متعهد است .

ما در تمام فعالیت های خود از اصل شفافیت ، که تجلی رستگاری و صداقت در عملکرد ها میباشد ، پیروی نموده و تمام معاملات تجاری خود را به گونه ای صحیح و مطابق با شیوه های قانونی و مقبول منعکس مینماییم. یکی از اهداف تیم ایران زمین مشتری مداری است. از مهم ترین پایه های اصولی مشتری مداری تیم ما ،پایبندی به تعهدات ، کیفیت ، تمایز خدمات و زمان تحویل به موقع کالاها به مشتریان میباشد.

مشتری مداری و کسب رضایت همه جانبه مشتریان بر مبنای ارائه دامنه گسترده ای از محصولات متنوع و یکتا و همچنین ارائه سریع و به موقع خدمات ، با کیفیت بالا و قیمت منطقی میباشد.

از دیگر اهداف تیم گروه سنگ ایران زمین ، فراهم آوردن محیط کار و ایمن سازگار با محیط زیست میباشد که در سال ۱۳۹۳ توانسته عنوان ایمن ترین مجموعه استانی را به خود اختصاص دهد.

از مهم ترین اهداف گروه ما ، ارائه محصولاتمان با بهترین کیفیت و تحویل به موقع کالا به مشتریانمان میباشد.

شعار ما کیفیت محصولاتمان میباشد.

حرف آخر – گروه سنگ ایران زمین در صدد است که بهترین ها را ارائه دهد. امیدواریم بتوانیم به شما مشتریان عزیزمان خدماتی متمایز ارائه دهیم.